Kontaktovat nyní

„Máte dotaz, přání či připomínku?“

Účetní audit

Při pohledu na vaše účetnictví nebo účetnictví vaší firmy si nejste naprosto jisti, jestli je v pořádku? Máte pocit, že jste narazili na nesrovnalosti, které by následně mohly zajímat finanční úřad a zajistit vám v budoucnu řadu problémů? Přistupujete k vedení účetnictví poctivě, a chcete, aby tak vaši firmu vnímala i veřejnost?

Získal jsem dostatek informací: Objednat tuto službu

Výhody ověření účetní závěrky auditorem

Získejte jistotu a využijte našich služeb ověření účetní závěrky auditorem. Auditor vyjádří svůj postoj k pravdivosti a věrohodnosti vašich účetních výkazů v souladu s platnými předpisy. Vy i celá vaše firma se stáváte věrohodnější a vyhnete se mnoha komplikacím. O účetní audit nemusíte žádat jen při účetní závěrce, můžete o něj požádat kdykoli. Můžete si nechat provést ověření účetní závěrky (dále jen audit účetní závěrky) nebo mimořádný účetní audit.

Navíc, pokud si necháte provést účetní audit nezávislým auditorem na základě platných právních předpisů České republiky, mluvíme zde o statutárním auditu. Výstupní zpráva auditora se stává veřejným dokumentem, kdy o vašem účetnictví nebo účetnictví vaší firmy nezískáte povědomí jen vy, ale také potenciální zákazníci a zejména možní investoři. Rovněž vám může dobře provedená auditorská zpráva pomoci dosáhnout na dotace z fondů Evropské unie. 

Co vám přinese účetní audit?

Samozřejmostí je i to, že provádíme účetní audit i audit účetní závěrky na základě mnoha dalších předpisů, dle žádosti klienta. Může se jednat o předpisy britské, Evropské unie atd. V případě, že si zadáte do vyhledávače heslo "auditorské firmy Praha" zjistíte, že naše účetní audity patří k těm nejlépe provedeným, včetně britské Due Dilligence, která vaší firmě zaručí označení angloamerického institutu jako firmy jako míru pečlivosti, ve které si vedete účetnictví.

Souhrn našich služeb v oblasti auditu tedy je:

  • Ověřování účetních závěrek
  • Audit pro zvláštní účely
  • Due dilligence
  • Ověřování čerpání dotací
  • Ověřování výročních zpráv a zpráv o vztazích mezi propojenými osobami

Zavoláme Vám zpět

Zavolejte mi Zavřít okno