Kontaktovat nyní

„Máte dotaz, přání či připomínku?“

U nás 5000 Kč sleva na založení nové společnosti nebo koupi ready made!

2015

14. 10.

Založení společnosti i ready made s.r.o. od 10 900 Kč! V případě, že si u naší společnosti ALTAXO založíte s.r.o. nebo koupíte ready made s.r.o. - neplátce DPH a využijete účetních služeb naší firmy na období 1 roku, získáváte automaticky slevu na společnost ve výši 5000 Kč!

Nyní si tak u nás můžete pořídit společnost za bezkonkurenční cenu, k tomu si vybrat z nabídky 21 sídel po celé republice a ještě vyřešit na jednom místě vedení účetnictví nové firmy. 

Více o založení společnosti za 10 900 Kč

Více o ready made s.r.o. za 10 900 Kč

A to nejsou zdaleka všechny výhody, které Vás u nás čekají!

Přečtěte si také - Proč je výhodné mít účetnictví u nás?

  • Pomůžeme Vám s přechodem od Vaší stávající účetní, včetně veškeré komunikace.  Od stávající účetní budete již potřebovat pouze účetní závěrku předchozího období, se kterou Vám v případě potřeby pomůžeme, případně Vám zrekonstruujeme celé účetnictví.
  • Získejte od nás 50% slevu na zpracování mezd na dobu 3 měsíců a zpracování silniční daně za rok 2015 zdarma!
  • Konzultace poskytujeme našim klientům zdarma. Máte tedy ideální příležitost obrátit se na nás, abychom Vám pomohli vyřešit případné nesrovnalosti nebo nejasnosti ve Vašem účetnictví.
  • Získáte slevu na celou řadu našich dalších služeb 
  • Pomůžeme Vám s případnou expanzí do dalších států - poskytujeme služby jako vedení účetnictví, založení společnosti a sídlo firmy ve více než 10ti státech, v dalších státech máme vytvořenou partnerskou síť, kterou s námi můžete sdílet!
  • U nás máte vše na 1 místě - sídla, daňové a účetní poradenství, právní službyzměny ve společnostech, pojištění a další služby

 Neváhejte a objednejte - volejte +420 731 527 646, pište na info@profitas.cz nebo vyplňte objednávku!

Zavoláme Vám zpět

Zavolejte mi Zavřít okno