Kontaktovat nyní

„Máte dotaz, přání či připomínku?“

O nás

Profitas.cz působí na trhu účetních firem již od roku 1994 (dříve pod hlavičkou RESPECT-K) a patří mezi přední poskytovatele účetních služeb a daňového poradenství v ČR. Nabízíme kompletní vedení firemního účetnictví, daňové evidence, mzdové a personální agendy, audit, daňové poradenství a optimalizaci, vedení účetnictví neziskových organizací a v neposlední řadě také prodej obchodních společností, zahraničních společností a virtuálních sídel skrze naši společnost ALTAXO.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, což se projevuje již při úvodních konzultacích před započetím spolupráce a pokračuje v celém průběhu poskytování našich služeb.

Co je náš primární cíl, může znít jako klišé. Je to ale skutečně spokojenost klienta, protože spokojenost klienta je ve výsledku pro nás odměnou nejen po lidské stránce či subjektivní veličinou, ale i materiálním přínosem. Při růstu naší společnosti těžíme výrazně z kladných referencí našich stávajících klientů, je pro nás tedy přirozeně prvořadé a zásadní, věnovat klientům maximální péči, maximální možnou míru flexibility a individuálního přístupu.

Každá firma je jiná, každý majitel či jednatel společnosti praktikuje jiný přístup při vedení účetnictví vlastní firmy a my jsme zde proto, abychom uměli správně zareagovat na všechny možnosti a především, abychom Vaše starosti o firemní účetnictví, přenesli kompletně na nás.

Pevně věřím, že v nabídce našich služeb naleznete to, co hledáte, a budete s námi spokojeni! 

 

 

Ing. Přemysl Kubáň, jednatel

 

Zavoláme Vám zpět

Zavolejte mi Zavřít okno