Kontaktovat nyní

„Máte dotaz, přání či připomínku?“

Vedení účetnictví

Pravděpodobně každému podnikateli znepříjemňuje život povinnost vedení účetnictví. Může se stát, že se zmýlíte a nedopatřením uděláte chybu, která vám může značně zkomplikovat  život. Komunikace s finančním úřadem a podávání vysvětlení není příjemnou záležitostí, i když se jedná o zcela banální přehlédnutí jedné položky. Naše firma vám však může pomoci. V případě, že se rozhodnete využívat našich služeb, nejen že se postaráme o zpracování vašeho účetnictví, ale také vás budeme zastupovat před úřady.

Co kromě vedení účetnictví získáte?

Zakládáme si na to, že ke každému klientovi přistupujeme individuálně, protože rozdílná účetnictví vyžadují rozdílný přístup. Jedno však mají naši klienti společné - už žádné starosti s vedením a zpracováním účetnictví. Našim klientům, kteří využívají služeb v oblasti vedení účetnictví, podáváme pravidelné informace o stavu účetnictví. Vedeme a zpracováváme závazky a pohledávky klienta, pravidelně zasíláme přehledy závazků a pohledávek.

Co zahrnuje vedení účetnictví od nás?

Naše služby nabízíme jak v oblasti vedení účetnictví OSVČ, tak u právnických osob např. vedení účetnictví s.r.o.  V rámci zpracování účetnictví za vás zpracujeme a podáme přiznání k dani z příjmu, k DPH, silniční daň, daň spotřební aj. Sestavíme vám účetní závěrky, založíme Rozvahy a Výkazy zisků a ztrát do příslušné Sbírky listin vedené rejstříkovým soudem, což je zákonnou povinností.

Naše služby vedení účetnictví zahrnují také vedení evidence drobného a dlouhodobého majetku, vedení evidence skladu a také skladovacího hospodářství. Vyúčtujeme za vás také cestovní náhrady a služební cesty.

Sledujeme saldokonta, upozorníme vás na rizikové položky na účtech apod. Pomůžeme vám při inventurách, skladujeme a archivujeme vaše účetní doklady. Pro své klienty zpracováváme vnitřní směrnice a interní postupy účtování. Připravíme a rozešleme platební příkazy či platební vzory a jiné formuláře. Navíc se postaráme o optimalizaci vašich daní v souladu s platnými zákony.

Zavoláme Vám zpět

Zavolejte mi Zavřít okno